معرفی شرکت آریان نگین کیش

شرکت آریان نگین کیش به عنوان زیرمجموعه هلدینگ صبا میهن ( تحت مالكيت 100٪ صندوق بازنشستگي) ، در زمینه سرمایه گذاری در صنعت ساختمان و با هدف ارزش آفرینی و سودآوری از طریق خلق بناهای برتر و ماندگار با مدیریت بهینه ، منطبق بر الزامات محیطی و نیازهای زندگی آرمانی تاسیس گردید .

این شرکت با برخورداری از مدیریت مجرب و كارآمد و نیروهای كارشناس و متخصص در حوزه اجرای ساختمان های فاخر، زیبا، پایدار و واجد ارزش‌های معماری و رعایت قوانین ملی و استانداردهای فنی و زیست محیطی می کوشد تا نقش موثری را در صنعت ساختمان ایفا نماید ، همچنین با سرمایه گذاری در زمینه احداث ساختمان های مسکونی مدرن و معرفی خود به عنوان مجری سازنده آپارتمان های لوکس در منطقه و ایجاد بازار رقابت در بین شرکت ها و برندهای مطرح در این زمینه به اجرای پروژه های شاخص و منحصر به فرد و با آخرین سطح تکنولوژی روز ، می پردازد .

مهمترین نقطه قوت این شرکت دارا بودن گروه های اجرایی تلاشگر و فعال ، سیستم مدیریت منسجم، برنامه ریزی سازمان یافته ، کنترل های متعدد کارآمد، اندیشه و باور قوی و مطمئن وآموزش های مستمر پرسنل در کلیه سطوح می باشد.

برای پرسنل هر شاخه و رشته کاری، برنامه آموزشی مخصوص و مستمر پیش بینی شده تا افرادی ماهر و کارآزموده تربیت شوند و در کارها اشتغال پیدا کنند . اتخاذ مناسب ترین خط مشی و روش در هر مرحله عملیاتی ، استفاده بهینه از مصالح ، استفاده مناسب از نیروی انسانی ، راندمان گیری درست از ماشین آلات و تجهیزات در پروژه ها و پیشگیری از هر گونه اتلاف وقت و هزینه، از جمله خصوصیات این شرکت می باشد.